Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

Aktualności

Leczenie żylaków kończyn dolnych i hemoroidów w GVM Carint „Serce i Zdrowie”

Flebologia – leczenie przewlekłej niewydolności żylnej wraz z diagnostyką USG Doppler oraz leczenie  hemoroidów, już znajduje się w naszej ofercie świadczeń medycznych!

Nasz specjalista, chirurg, flebolog, dr n. med. Andrzej Kustra odpowiada na pytania dotyczące diagnostyki i leczenia żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Wskazuje on na nowoczesne, a tym samym małoinwazyjne, techniki leczenia jak na przykład skleroterapia czy wewnątrznaczyniowe laserowe zamykanie żył. W naszym centrum realizujemy także zabiegi z zakresu minifleboktomii, czyli usuwanie żylaków z małych nacięć w znieczuleniu miejscowym. Są to małoinwazyjne zabiegi, które realizujemy dzięki naszemu szpitalnemu zapleczu w postaci bloku operacyjnego i sal pozabiegowych, gdzie pobyt pacjenta odbywa się w trybie chirurgii jednego dnia.

Rozwój świadczeń medycznych, a tym samym zapewnienie dostępu do poszukiwanej przez pacjentów opieki specjalistycznej na wysokim poziomie, to cel prowadzonych działań w naszym centrum medycznym „Serce i Zdrowie” w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Cały artykuł dostępny tutaj.

Zapraszamy do lektury!