Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

O nas

Centrum Medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie” – poznaj nas!

Nasze Centrum powstało w oparciu o wartości i standardy wypracowane na przestrzeni ponad 15 lat działalności medycznej spółki G.V.M. Carint. Troska o zdrowie pacjenta, jego godność oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa były i są dla nas kluczowe. Biorąc z naszego doświadczenia, to co najcenniejsze w opiece medycznej, uruchomiliśmy nową placówkę medyczną w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Centrum Medyczne „Serce i Zdrowie” z Odziałem szpitalnym, to miejsce, w którym otaczamy pacjentów kompleksową opieką medyczną. Jedno miejsce, które stwarza wiele możliwości – od konsultacji specjalistycznych, poprzez diagnostykę obrazową, laboratoryjną, a także biopsyjną, zabiegi ambulatoryjne, po leczenie małoinwazynymi technikami chirurgicznymi.

Łączymy dwa kluczowe obszary opieki medycznej – poradnie specjalistyczne, w których realizujemy zabiegi ambulatoryjne z leczeniem małoinwazyjnymi technikami w warunkach szpitalnych. Sprawna ścieżka prowadzenia pacjenta skraca czas diagnostyczno-leczniczy, co bezpośrednio wpływa na efektywność terapii oraz jakość życia naszych pacjentów.

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy wysoki poziom leczenia i dostępność do nowoczesnych metod leczenia.

Obecnie oferujemy naszym pacjentom opiekę w zakresie:

Urologii

NFZ

W poradni urologicznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego między innymi kamicy moczowej, łagodnego rozrostu prostaty, nowotworów układu moczowego, nawrotowych infekcji układu moczowego, a także zaburzeń trzymania moczu u kobiet i mężczyzn.

Ortopedii

NFZ

W poradni ortopedycznej świadczymy usługi diagnostyczne (USG, RTG, tomograf komputerowy), leczenie zachowawcze oraz kwalifikacje do leczenia operacyjnego, w tym leczenia małoinwazyjnymi procedurami zabiegowymi na naszym Oddziale Diagnostyczno Zabiegowym.

Kardiologii

NFZ

W poradni kardiologicznej zapewniamy specjalistyczną opiekę medyczną obejmującą diagnostykę i leczenie schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego, zarówno tych wrodzonych, jak i nabytych. Naszymi pacjentami opiekują się lekarze z doświadczeniem zarówno w zakresie świadczeń realizowanych w ramach poradni, jak i w lecznictwie szpitalnym na oddziale kardiologicznym.

Leczenia żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów

W poradni leczenia żylaków zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. W przypadku żylaków kończyn dolnych zapewniamy diagnostykę w oparciu o badanie USG Doppler, które niczym skan, obrazuje ewentualne uszkodzenia w niewidocznych, położonych głębiej, żyłach.

Chirurgii estetycznej

W ramach poradni chirurgii estetycznej realizujemy konsultacje lekarskie wraz z konsultacjami kwalifikującymi do zabiegów dostępnych w naszym Oddziale Diagnostyczno Zabiegowym. Realizujemy również szereg bezpiecznych i sprawdzonych zabiegów z zakresu chirurgii małoinwazyjnej.

Reumatologii

W poradni reumatologicznej diagnozujemy i leczymy choroby układu kostno-stawowego, choroby tkanki łącznej i tkanki miękkiej. Zakres procedur medycznych realizowanych w poradni obejmuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych i reumatoidalnych.

Dermatologii

NFZ

W poradni zajmujemy się leczeniem, diagnozowaniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci. Na wizytę do poradni dermatologicznej powinny zgłosić się osoby, które zaobserwowały u siebie zmiany skórne, przebarwienia lub znamiona. Nasza poradnia realizuje także diagnostykę i leczenie w ramach pakietu onkologicznego (DILO).

Proktologii

NFZ

Nasza poradnia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem, a także szeroko pojęta profilaktyką chorób jelita grubego oraz odbytnicy. Poradnia działa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia – pacjenci są przyjmowani na podstawie ważnego skierowania do poradni proktologicznej. Nasza poradnia realizuje także diagnostykę i leczenie w ramach pakietu onkologicznego (DILO).

Nasza oferta sukcesywnie będzie poszerzana o nowe specjalizacje. Zależy nam na tym, aby zakres świadczonych usług medycznych szeroko odpowiadał na zdrowotne potrzeby mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic.