Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

O nas

Centrum Diagnostyczno Kliniczne – poznaj nas!

Nasze Centrum powstało w oparciu o wartości i standardy wypracowane na przestrzeni ponad 15 lat działalności medycznej spółki G.V.M. Carint. Troska o zdrowie pacjenta, jego godność oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa były i są dla nas kluczowe. Biorąc z naszego doświadczenia, to co najcenniejsze w opiece medycznej, uruchomiliśmy nową placówkę medyczną w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Centrum Diagnostyczno Kliniczne „Serce i Zdrowie” z Odziałem Diagnostyczno Zabiegowym, to miejsce, w którym otaczamy pacjentów kompleksową opieką medyczną. Jedno miejsce, które stwarza wiele możliwości – od konsultacji specjalistycznych, poprzez diagnostykę obrazową, laboratoryjną, a także biopsyjną, zabiegi ambulatoryjne, po leczenie małoinwazynymi technikami chirurgicznymi.

Łączymy dwa kluczowe obszary opieki medycznej – poradnie specjalistyczne, w których realizujemy zabiegi ambulatoryjne z leczeniem małoinwazyjnymi technikami w warunkach szpitalnych. Sprawna ścieżka prowadzenia pacjenta skraca czas diagnostyczno-leczniczy, co bezpośrednio wpływa na efektywność terapii oraz jakość życia naszych pacjentów.

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy wysoki poziom leczenia
i dostępność do nowoczesnych metod leczenia.

Obecnie oferujemy naszym pacjentom opiekę w zakresie:

Urologii

W poradni urologicznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego między innymi kamicy moczowej, łagodnego rozrostu prostaty, nowotworów układu moczowego, nawrotowych infekcji układu moczowego,
a także zaburzeń trzymania moczu u kobiet
i mężczyzn.

Ortopedii

W poradni ortopedycznej świadczymy usługi diagnostyczne (USG, RTG, rezonans), leczenie zachowawcze oraz kwalifikacje do leczenia operacyjnego, w tym leczenia małoinwazyjnymi procedurami zabiegowymi na naszym Oddziale Diagnostyczno Zabiegowym.

Kardiologii

W poradni kardiologicznej zapewniamy specjalistyczną opiekę medyczną obejmującą diagnostykę i leczenie schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego, zarówno tych wrodzonych, jak i nabytych.

Naszymi pacjentami opiekują się lekarze
z doświadczeniem zarówno w zakresie świadczeń realizowanych w ramach poradni, jak i w lecznictwie szpitalnym na oddziale kardiologicznym.

Leczenia żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów

W poradni leczenia żylaków zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów.

W przypadku żylaków kończyn dolnych zapewniamy diagnostykę w oparciu
o badanie USG Doppler, które niczym skan, obrazuje ewentualne uszkodzenia
w niewidocznych, położonych głębiej, żyłach.

Chirurgii estetycznej

W ramach poradni chirurgii estetycznej realizujemy konsultacje lekarskie wraz
z konsultacjami kwalifikującymi do zabiegów dostępnych w naszym Oddziale Diagnostyczno Zabiegowym.

Realizujemy również szereg bezpiecznych
i sprawdzonych zabiegów z zakresu chirurgii małoinwazyjnej.

Reumatologii

W poradni reumatologicznej diagnozujemy
i leczymy choroby układu kostno-stawowego, choroby tkanki łącznej i tkanki miękkiej.

Zakres procedur medycznych realizowanych w poradni obejmuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych i reumatoidalnych.

Nasza oferta sukcesywnie będzie poszerzana o nowe specjalizacje. Zależy nam na tym, aby zakres świadczonych usług medycznych szeroko odpowiadał na zdrowotne potrzeby mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic.