Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

Odział Chirurgii Jednego Dnia

W ramach Oddziału Chirurgii Jednego Dnia realizujemy zabiegi chirurgii małoinwazyjnej. Specjalizujemy się w leczeniu małoinwazyjnymi metodami w zakresie urologii, ortopedii oraz flebologii – leczenie żylaków oraz hemoroidów.

Oddział stanowi dopełnienie kompleksowego leczenia, przez które rozumiemy prowadzenie pacjentów w poradniach z kompleksową diagnostyką laboratoryjną i obrazową, poprzez kwalifikację pacjenta do zabiegu i jego odpowiednie przygotowanie, a kończąc terapię niezbędnymi zabiegami.

Nasz Oddział, to nowoczesne miejsce wyposażone w szereg rozwiązań sprzyjających szybkiemu powrotowi do zdrowia. Zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, których wspiera nowoczesny sprzęt oraz kompleksowe zaplecze diaognostyczno – zabiegowe wraz z blokiem operacyjnym i salą pozabiegową wyposażoną w pełny monitoring.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy jedno i dwuosobowych sale, w których znajdują się łazienki, dostęp do łącza wi-fi oraz telewizji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a w budynku znajduje się 2 winda, dzięki której pacjenci oraz ich bliscy mogą wygodnie się przemieszczać pomiędzy Poradniami i Oddziałem.