Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

Odział Diagnostyczno Zabiegowy

W ramach Oddziału Diagnostyczno Zabiegowego realizujemy zabiegi chirurgii małoinwazyjnej. Specjalizujemy się w leczeniu małoinwazyjnymi metodami w zakresie urologii, ortopedii oraz flebologii – leczenie żylaków oraz hemoroidów.

Oddział stanowi dopełnienie kompleksowego leczenia, przez które rozumiemy prowadzenie pacjentów w poradniach z kompleksową diagnostyką laboratoryjną i obrazową, poprzez kwalifikację pacjenta do zabiegu i jego odpowiednie przygotowanie, a kończąc terapię niezbędnymi zabiegami.

Nasz Oddział Diagnostyczno Zabiegowy, to nowoczesne miejsce wyposażone w szereg rozwiązań sprzyjających szybkiemu powrotowi do zdrowia. Zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, których wspiera nowoczesny sprzęt oraz kompleksowe zaplecze diaognostyczno – zabiegowe wraz z blokiem operacyjnym i salą pozabiegową wyposażoną w pełny monitoring.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 6 sal jedno i dwuosobowych, w których znajdują się łazienki, dostęp do łącza wi-fi oraz telewizji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a w budynku znajdują się 2 windy, dzięki którym pacjenci oraz ich bliscy mogą wygodnie się przemieszczać pomiędzy Poradniami i Oddziałem.