Ostrowiec Świętokrzyski +48 662 002 091

3 nowe poradnie specjalistyczne w ramach NFZ

3 nowe poradnie specjalistyczne w ramach NFZ

3 nowe poradnie specjalistyczne w ramach NFZ

Od kwietnia 2021 roku nasi Pacjenci mogą korzystać z szerszej oferty bezpłatnej opieki medycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Centrum medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie” pomyślnie zakończyło proces podpisania kontraktów z NFZ i we współpracy z narodowym ubezpieczycielem uruchamia 3 poradnie: proktologiczną, chorób naczyń oraz dermatologiczną. Korzystanie z opieki medycznej w poradniach finansowanych przez NFZ wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu (POZ).

Poradnie zlokalizowane są w Centrum Kardiologii przy ul. Szymanowskiego 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rejestracja na wizyty odbywa się pod numerem: +48 662 002 091.

Centrum medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie”, to nowopowstała placówka medyczna należąca do Centrum Kardiologii GVM Carint, która jesienią 2020 roku uruchomiła komercyjne poradnie i leczenie zabiegowe w zakresie: urologii, ortopedii, a początkiem 2021 roku także w zakresie m.in. reumatologii i leczenia żylaków kończyn dolnych. Kolejnym etapem rozwoju oferty świadczeń medycznych jest uruchomienie poradni specjalistycznych, gdzie opieka medyczna jest finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zakończone niedawno procedury związane z podjęciem współpracy z NFZ zakończyły się poszerzeniem oferty świadczeń medycznych realizowanych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego dla regionu Ostrowieckiego.

W Ostrowcu Świętokrzyskim GVM Carint od ponad 13 lat kojarzone jest z wysokimi standardami leczenia kardiologicznego w Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii. Nowa placówka GVM Carint „Serce i Zdrowie” powstała w oparciu o wartości i standardy wypracowane na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności medycznej. Obecnie Carint leczy pacjentów w kilku miastach w Polsce, gdzie realizuje pełnoprofilowe świadczenia kardiologiczne. Wykonywane są wszystkie typy zabiegów kardiologicznych z wykorzystaniem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, m.in.: leczenie ostrych zespołów wieńcowych w ramach 24 godzinnych dyżurów zawałowych, angioplastyka tętnic wieńcowych, koronarografia, ablacje zaburzeń rytmu serca, wszczepianie stałych i czasowych układów stymulujących serce (rozruszniki serca).